Inspiracje

Seminarium online SKOŚ: Wybrane problemy realizacji inwestycji związanych z rurociągowym przesyłem gazu ziemnego w polskich obszarach morskich

Seminarium online Stowarzyszenia Konsultantów Ocen Środowiskowych (SKOŚ) z cyklu „Aktualne problemy ocen środowiskowych”
pt. „Wybrane problemy realizacji inwestycji związanych z rurociągowym przesyłem gazu ziemnego w polskich obszarach morskich”

Kiedy:
22. marca 2023 r., w godz. 13.00–15.000

Miejsce:
online w Google Meet

Wykład:
dr Andrzej Tyszecki, Magdalena Kiejzik-Głowińska
Eko-Konsult Sp. z o.o.,
Stowarzyszenie Konsultantów Ocen Środowiskowych

Powitanie i prowadzenie dyskusji:
dr Małgorzata Roge-Wiśniewska,
Katalizator Zmian, SKOŚ, International Coaching Federation (ICF)

dr Andrzej Tyszecki – założyciel Biura Projektowo-Doradczego Eko-Konsult w Gdańsku oraz prowadzący działalność tej firmy przez 27 lat. Obecnie konsultant współpracujący z Eko-Konsult Sp. z o.o.

Magdalena Kiejzik-Głowińska – ekspert w dziedzinie OOŚ, członek Stowarzyszenia SKOŚ. Od początku kariery zawodowej związana z firmą EKO-KONSULT, a od 2014 roku prowadzi własną działalność gospodarczą jako EKO-PERSPEKTYWA.

dr Małgorzata Roge-Wiśniewska – trener i wykładowca akademicki z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w zakresie komunikacji, zarządzania, innowacji, zrównoważonego rozwoju oraz coach z międzynarodową akredytacją na poziomie profesjonalnym PCC ICF pracujący z zespołami, managerami i liderami firm.

Organizator:
Stowarzyszenie Konsultantów Ocen Środowiskowych (SKOŚ)

Rejestracja:
Rejestracja jest obowiązkowa: https://bit.ly/SKOS_2022-03-22
Seminaria są bezpłatne przy otwartej dostępności ogólnokrajowej, instytucjonalnej i indywidualnej.

 

Prezentacja:
Kiejzik-Głowińska M., Tyszecki A. 2023. Wybrane problemy realizacji inwestycji związanych z rurociągowym przesyłem gazu w polskich obszarach morskich. Eko-Konsult Sp. z o.o, prezentacja na seminarium Stowarzyszenia Konsultantów Ocen Środowiskowych 22. marca 2023, Gdańsk (online).

Komentarze (0)

  • biuro@katalizator-zmian.pl
  • +48 609 571 933
  • © Copyright 2018 - Katalizator Zmian