Referencje

Referencje z obszarów: Szkolenia i coaching, konsulting oraz doradztwo

Coaching

“Jestem urodzonym sceptykiem, ale dzięki Gosi odkryłam, że sesje z coachem faktycznie mogą być motorem napędowym do realnych zmian. Spotkania przebiegały w bardzo miłej atmosferze i generowały poczucie, że może wcale nie jest tak iż zmiany nie są możliwe. Okazuje się że zawsze można coś zmienić aby ulepszyć nasze życie. Jeszcze raz dziękuję i jednocześnie serdecznie polecam.”
Kasia – HRBP
“Małgosia Roge-Wiśniewska to niesamowicie pozytywna osoba – pełna energii, dobra i wiary w drugiego człowieka. Jej profesjonalne i delikatne podejście do mojego wewnętrznego chaosu, pozwoliło go nazwać i opanować. Dzięki przenikliwości i umiejętności słuchania, dotarła do sedna problemu i pomogła mi stworzyć “mapę”, która ułatwia poruszanie się w meandrach życia osobistego i zawodowego. Małgosiu, dziękuję Ci za wsparcie i towarzyszenie w drodze do lepszego poznania własnego ja. Teraz lepiej rozumiem swój “wewnętrzny potencjał”, wiem jak konsekwentnie dążyć do celu… Realnego celu, do którego nie ma dróg na skróty… Cieszy mnie każdy kolejny krok.”
Ewa – projektant
“Czuję ogrom wdzięczności za pracę Gosi. Pomogła mi wydostać się z trudnego punktu, życiowo i zawodowo, z którym sama nie potrafiłam sobie poradzić. Jej błyskotliwość w pobudzaniu do innego myślenia i rozwiązania problemów tym sposobem, bardzo mi pomogła i wydobyła pokłady mojej własnej błyskotliwości. Na której mi zależało, by osiągać wysokie wyniki w pracy. Podzieliła się technikami, które były i są bardzo skuteczne. Będę kontynuować pracę z Gosią, bo jest bardzo skuteczną i godną zaufania coachką i trenerką. Doświadczoną i mądrą zawodowo i życiowo. Moje efekty po kilku sesjach to: większa pewność siebie, zaufanie do siebie, myślenie inaczej. Oraz większa sprawczość, czyli wyrwanie mnie z bezsilności i depresji, za co stokrotnie dziękuję. Bardzo stymulujące i aktywizujące sesje. Dziękuję Bogu że na Gosię trafiłam i to w bardzo trudnym czasie. Kontaktowałam się najpierw przez video, potem telefonicznie co znacząco pomagało w połączeniu ze sobą. Gosia potrafi wprowadzić bezpieczną i przyjazną atmosferę, tak że mogłam się bez problemów otworzyć.”
Justyna – Wsparcie IT
“Ciężko opisać to jak jestem zadowolony z sesji z P. Małgorzatą i jak bardzo pomogła mi odzyskać równowagę w życiu Bo zwyczajnie brak słów. To jaki efekt przyniosły nasze spotkania przekroczyły moje oczekiwania. Na początku były to typowo rozwojowe tematy, ale 6m później znalazłem się zupełnie niespodziewanie w dużym problemie na tle depresyjnym. Znowu zwróciłem się do P. Małgorzaty, która pomogła Mi z tego wyjść. Proces był bardzo efektywny. Każde spotkanie przyniosło duży krok ku zdrowiu. Problem Został nie zaleczony, ale zdefiniowany, zrozumiany z czego wynika i zbudowana została strategia reagowania na problem. Dzięki P. Małgorzacie, modlitwie i wsparciu najbliższych przeszedłem największy dołek w swoich dotychczasowym życiu. Jestem ogromnie wdzięczny za prace P. Małgorzaty i polecam każdemu gdyż pomimo niewątpliwych kompetencji jest to osoba ciepła od której bije dobrem. To się czuje. To bardzo pomaga. Reasumując skuteczny mądry i doświadczony coach, w moich tematach pomoc genialna. Wielkie pozdrowienia i Bóg zapłać Pani Małgorzato!”
Dawid – Inżynier
“Znacie to uczucie, kiedy mocno zaciskacie zęby i myślicie cały czas nad rozwiązaniem, a ono za nic nie chce się pojawić? Też tam byłam. Wtedy właśnie poznałam Gosię, która nauczyła mnie myślenia “out of the box”. Wszystko nagle stało się jasne. Sesje z Gosią to droga do radości i spełnienia. Polecam.”
Małgorzata – Team Leader
“Z całego serca polecam sesje z Małgosią. Bardzo profesjonalne podejście, empatia, szacunek, otwarta komunikacja od pierwszego spotkania umożliwiły zbudowanie zaufania. Małgosia pomogła mi uporządkować i nazwać moje cele, określić kierunek, w którym zmierzam, wyzwolić potencjał i rozwinąć kompetencje zawodowe. I tak z chaosu wyłoniła się harmonia :). Podczas spotkań Małgosia posługiwała się różnymi narzędziami, stosowała ciekawe ćwiczenia, które pomogły mi dostrzec nowe możliwości i opcje działania. Małgosiu, jeszcze raz bardzo Ci dziękuję! :)”
Alina – Team Manager
“Małgosia uświadomiła mi jak ważna jest odpowiednia interpretacja i jaki mocny wpływ wywiera na naszą jakość życia. Pomogła mi przełamać niezdrowe schematy myślowe, które dotychczas były główną blokadą do wszelkich postępowych działań. Dzięki sesjom zdałam sobie sprawę jak często działałam na autopilocie, bez refleksji, bez chwili zastanowienia. Teraz już wiem, wiem, że było warto. Dziękuję. Niezdecydowanym, zdecydowanie polecam.”
Gosia – Analityk
“Ogromna przyjemność rozmów z Małgosia. Stworzenie przyjaznej atmosfery i otwartość pozwoliła Mi sprawnie przejść przez proces coachingu. Z pewnością te 6 spotkań tylko pobudziło apetyt na więcej. Małgosia pokazała Mi szerszą perspektywę i pomogła określić czego potrzebuje tu i teraz w swojej pracy. Dziękuję.”
Aneta – Kierownik Sklepu

“Gosia nakierowała mnie na właściwe tory w pracy. Pomogła mi stworzyć pierwszy skrojony na miarę plan rozwoju. Udało mi się odzyskać życie prywatne i nie myśleć o pracy w czasie wolnym. Zmieniłam sposoby zarządzania czasem pracy swoim i swoich współpracowników.”

Urszula – Kierownik sklepu

[…] Sesje były bardzo owocne: podbudowały moją samoocenę, nakreśliły wytyczne postępowania w życiu zawodowym oraz – dzięki nim, spojrzałam świeżym spojrzeniem na swoje działania w życiu osobistym. Z Panią Coach, dr Małgorzatą, współpracowało mi się bardzo dobrze. Sesje okazały się zbawienne, dzięki intensyfikacji i zaangażowaniu Pani Coach, poczułam się dużo stabilniej i zaczęłam z większym optymizmem patrzeć na siebie oraz swoje środowisko zawodowo – osobiste. Całym sercem, polecam Panią Coach, dr Małgorzatę, jako osobę profesjonalną, oddaną i zaangażowaną. Jestem pewna, że umiejętności, doświadczenie oraz wykształcenie Pani Dr, pomogą jeszcze wielu ludziom, tak jak i pomogły, mojej osobie. Zachęcam do kontaktu z Panią Małgorzatą i trzymam kciuki za owoce Jej dalszej pracy, z przyszłymi Klientami.

Michalina – Referent ds. Turystyki

“Gosia jest bardzo sympatyczną, życzliwą a jednocześnie bardzo profesjonalną osobą. Na początku dość sceptycznie podchodziłam do naszych spotkań, jednak wraz z kolejnymi byłam coraz bardziej pewna, że to był strzał w 10! 🙂 W trudnym dla mnie momencie pomogła mi znaleźć cel, do którego zamierzam dążyć oraz większą wiarę we własne możliwości, co na chwilę obecną jest dla mnie bardzo ważne. Dziękuję! :)”

Agnieszka – Młodszy księgowy

„Małgosia nauczyła mnie analizować sytuacje, które się wydarzają. […] Małgosia jest  profesjonalistką w swojej pracy, ale przede wszystkim jest bardzo radosną, ciepłą, pełną empatii  i optymizmu osobą. Prawdziwym pasjonatem człowieka i swojej pracy.  Zaraża swoim entuzjazmem, pozytywnym myśleniem, poczuciem humoru.

Pomaga znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji. Nie daje jednak gotowych rozwiązań, tylko bardzo umiejętnie pobudza do samodzielnego myślenia, wyciągania własnych wniosków i  podnoszenia pewności siebie w podejmowaniu własnych decyzji. Jestem bardzo wdzięczna Małgosi za jej pomoc w zmianie moich sposobów myślenia, za motywację do dalszego rozwoju i pracy nad sobą, a także dla mnie bardzo ważne jako osoby wierzącej, za duchowe dobro, które od niej otrzymałam  i niezwykle otwarte serce.

Z serca polecam Małgosię, każdemu, kto chce znaleźć  właściwy kierunek swojej życiowej drogi, odkryć swoją wartość, uwierzyć w swoje możliwości  i zmieniać to co wcześniej wydawało się niemożliwe.”

Ewa – księgowa

“Pani Małgorzata sprawdza się doskonale jako doradca zawodowy oraz prywatny. […] Każde spotkanie z Panią Małgorzatą było przeprowadzone w atmosferze szacunku i pełnej akceptacji dla wartości klienta. Podczas wykonywania pracy Pani Małgorzata z całą pewnością wyróżniała się dociekliwością, umiejętnością zadawania pytań, zaangażowaniem w opracowywany temat, terminowością i świetną komunikacją oraz gotowością do działania. Dzięki temu udawało jej się docierać do rejonów mojego umysłu, które nawet mi nie były znane. Spotkania z Panią Małgorzatą wielokrotnie pomagały mi w realizacji celów, odkrywaniu własnej kreatywności i swoich potrzeb. Pani Małgorzata wykonywała swoją pracę niezwykle sumiennie, była bardzo zaangażowana i ogromnie przyczyniła się w mój rozwój osobisty oraz zawodowy. Pomagała przekraczać bariery, rozszerzać strefę komfortu, poznać lepiej samego siebie oraz podnieść poczucie własnej wartości. Jestem przekonana, że ktokolwiek nie zgłosi się do Pani Małgorzaty, dostanie pomoc, zostanie pobudzony do myślenia, zmotywowany do świadomego dokonywania zmian.”
Dorota – Inspektor

„Pani Małgorzata jest bardzo sympatyczną, pełną zrozumienia, a zarazem profesjonalną osobą. Dzięki naszej współpracy, która trwała około rok, zrealizowałam mój cel jaki postawiony został na początku spotkań. Pokonałam wewnętrzne trudności i zrozumiałam przede wszystkim dlaczego warto. Dzięki Pani Gosi poznałam lepiej swoje słabości, które przerodziłam w zalety. Otworzyłam się na innych ludzi oraz zapanowałam nad czasem, który dosłownie uciekał mi przez palce. Jej rady przydają mi się nieustannie zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Chciałam serdecznie polecić wszystkim współpracę z Panią Małgorzatą.”

Klaudia – Doktorantka

„Polecam Panią Małgorzatę. Potrafi przekonać do zmiany życia osoby, które “depczą w miejscu” ukierunkowując na właściwe tory. Pomaga zdiagnozować blokady, których sobie czasem nie uświadamiamy. Jednocześnie nie robi tego nachalnie, spotkanie opiera się na dobrowolności i zaufaniu. Osoba miła, uśmiechnięta. Sama jest dowodem, że właściwe myślenie i ustawienie priorytetów pomaga.”

Alicja – administracja

„Zawsze obiecywałam sobie, że w życiu wiele uczynię, lecz nigdy nie potrafiłam prawidłowo zrozumieć, czego poszukuję. Teoretyczny brak działania był mym odwiecznym problemem. Wciąż zastanawiałam się jak go rozwiązać. Biegłam, biegłam i nic nie rozumiałam, nic nie widziałam. Szukałam celu, szukałam realiów mego życia. Nie wiedziałam i nie rozumiałam, że tkwi we mnie lęk, że obawiam się przełamać w sobie niby proste, lecz jakże trudne do pokonania bariery. Każdy ruch utrudniał mi podjęcie jakichkolwiek działań… I sytuacja ta trwałaby być może do dzisiaj, gdyby nie Gosia. Pojawiła się nagle, w jednej z najtrudniejszych chwil mego życia. Życie było „poszarpane”. Nie było łatwo. Wahałam się…. Nie wiedziałam czy spotkanie z Gosią może cokolwiek w nim zmienić, a jednak… Gosia okazała się Człowiekiem, który wniósł do mego życia harmonię i pokój, rozbudził chęć i radość do życia, pomógł mi odnaleźć mój cel, który starannie ukrywałam przez wiele lat przed samą sobą. Sprawiła, że życie nabrało regularnego rytmu, przestałam pędzić, zaczęłam spokojnie oddychać i myśleć. Gosia, bardzo interesujący i pełen wiedzy Człowiek, zrozumiała mnie od pierwszej chwili, rozpoznała czego pragnę, dokąd zmierzam, mimo iż osobiście „kręciłam się wokół własnej osi”, nie potrafiąc odnaleźć mych prawdziwych dążeń. Kontakt z Nią sprawił, że „krok po kroku” zaczęłam poznawać samą siebie, wracać do równowagi emocjonalnej i odkrywać „ukryte” we mnie talenty. Jej wizjonerskie predyspozycje, których początkowo nie rozumiałam, z czasem stały się dla mnie narzędziem, dzięki któremu mogłam „ujrzeć” swój wymarzony cel życia. Mimo iż w życiu wiele osiągnęłam – to stale zmierzam ku jednemu – spełnieniu prawdziwych pragnień, których nigdy wcześniej nie rozumiałam i nie potrafiłam odkryć. Gosia uruchomiła we mnie mechanizm właściwego myślenia, rozpaliła zapał, nauczyła podejmować racjonalne decyzje i włączyła mnie do aktywnego myślenia i tworzenia projektu na kolejne lata życia. Sprawiła, że zdecydowałam się na zmiany, które szybko zaczęłam wdrażać w życie. Już koniec ubiegłego roku szkolnego przyniósł wstępne efekty – uśmiech i radość dzieci oraz ich rodziców. Stałam się aktywnym uczestnikiem mego życia, a nie jak wcześniej jedynie biernym obserwatorem. Dzisiaj, po 4 miesiącach, patrząc na zmiany, które mają miejsce w mym życiu, mogę powiedzieć, że posiadany przez Gosię dar postrzegania głębi człowieka, wszystkiego, co kryje się pod pokładem jego licznych „nie”, umiejętność wydobycia talentu, który sprzyja osiągnięciu wymarzonego celu, zapewniły mi codzienną radość życia. Liczna literatura, polecana przez Gosię, którą – jak nigdy – błyskawicznie „pochłonęłam”, okazała się jedynie potwierdzeniem wszystkiego, co od Niej otrzymałam i co dla mnie uczyniła, bym potrafiła dostrzec każdy „najcenniejszy okruch”, jaki w sobie i wokół siebie posiadam. Gosiu…., pozostaję Ci wdzięczna do końca mych chwil… […] Obfitość owoców, które zbieram po spotkaniach z Tobą – jest „bajeczna” i stanowi „ogrom łask” w mym życiu.

Teresa – bankowiec

Szkolenia i coaching

„Polecam Gosię jako trenera. Skupię się na kilku zaletach, żeby nie przedłużać. Jej uwagi w postaci diagnozy problemu i zaleceń w celu jego rozwiązania są celne i skuteczne. Pomogły mi rozwiązać ad hoc trudne sytuacje, w których się znalazłem. Jest to osoba ciepła, wyrozumiała i mądra życiowo, co uautentycznia lekcje, nie czyniąc ich jedynie teoretycznymi. Łatwo się przy niej otworzyć.”

Radek – Prawnik

“Dr Małgorzata Roge-Wiśniewska ma szeroką, multidyscyplinarną wiedzę, którą wykorzystuje podczas szkoleń bardzo umiejętnie docierając do uczestników. Podczas szkoleń, prowadzonych z pasją i zaangażowaniem, wykorzystuje różne narzędzia angażujące uczestników i wymagające zastosowania przekazanej wiedzy. Kreatywnie reaguje na pytania i potrzeby wyrażane przez uczestników szkoleń. Jest sumienna i terminowa. Współpraca z nią daje naszemu zespołowi wiele satysfakcji i korzyści tym bardziej, że Pani Doktor włącza się także w proces tworzenia i realizacji naszych projektów jako doradca jak i coach pomagający wypracować nam rozwiązania pojawiających się wyzwań.”

Sławomir Pawlak, Prezes Fundacji na rzecz Zrównoważonego Rozwoju

“Podczas warsztatu coachingowego uczestnicy pracowali nad sposobem realizacji części zadań projektowych. Sposób przekazu, jaki zaprezentowała Pani Małgorzata Roge-Wiśniewska, spotkał się z dużym uznaniem uczestników grupy. […] Świadczone usługi szkoleniowe zostały wykonane w sposób bardzo profesjonalny, rzetelny i merytoryczny.”

Małgorzata Walter, Dyrektor Departamentu Środowiska, Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Szkolenia

“Pracownicy uczestniczący w szkoleniu [pt. Adaptacja do zmian klimatu oraz możliwości wykorzystania potencjału OZE przeprowadzonego przez dr Małgorzatę Roge-Wiśniewską] pozytywnie ocenili tematykę i zakres szkolenia, które pozwoliło na poszerzenie ich wiedzy.”

Paweł Mzyk, Kierownik KOBiZE

Szkolenia, konsulting, doradztwo i inne

“Uczestniczyliśmy w cyklu spotkań i rozmów coachingowych, mentoringowych i doradczych, gdyż bardzo zależy nam na rozwoju naszej organizacji, osiąganiu założonych celów i wyznaczaniu kolejnych. Współpraca z Panią Małgorzatą układała się bardzo dobrze. Doceniamy Jej wysokie kompetencje, nie tylko społeczne, wiedzę merytoryczną, ponadto punktualność, solidność i rzeczowość oraz wysoką kulturę osobistą.

Dzięki wymianie opinii, poglądów, udzielonym wskazówkom i sugestiom, mogliśmy szerzej spojrzeć na działalność naszej organizacji, a także relacje z pojedynczymi jej członkami i wolontariuszami, naszymi partnerami i lokalną społecznością. Dziś odważniej patrzymy w przyszłość. Wspólnie opracowana z Panią Małgosią strategia rozwoju naszej organizacji, przynosi konkretne efekty – pozwala konsekwentnie, krok po kroku, realizować poszczególne cele i wyznaczać kolejne ambitne działania. Współpracę z Panią Małgorzatą Roge-Wiśniewską polecamy.”

Dorota Pronobis, Prezes Stowarzyszenia Edukacji i Rozwoju Amicus

“Powierzone P. Małgorzacie Roge-Wiśniewskiej obowiązki [eksperckie, szkoleniowe, redakcyjne i organizacyjne] wymagały interdyscyplinarnej wiedzy, dobrej organizacji, współpracy z zespołem, szybkiego uczenia się, pracy w terenie, rozwiązywania pojawiających się problemów, umiejętności logistycznych, trenerskich i redagowania tekstów. Wywiązała się z nich rzetelnie i terminowo”

Dr Andrzej Tyszecki, Biuro Projektowo-Doradcze EKO-KONSULT

“Powierzone jej obowiązki [szkoleniowe, diagnostyczne, doradcze, promocyjne i organizacyjne] wymagały merytorycznej wiedzy, kreatywności, inicjatywy, samodzielności działania, dobrej organizacji pracy oraz wysokich kompetencji interpersonalnych i trenerskich niezbędnych do wprowadzania zmian na UW związanych z rozwijaniem badań stosowanych i aplikacyjnej dydaktyki. Dr Małgorzata Roge-Wiśniewska współpracowała także z większością prorektorów, co zapewniło właściwe osadzenie prowadzonych przez nią działań w polityce wewnętrznej uczelni. Bardzo wysoko oceniam pracę dr Małgorzaty Roge-Wiśniewskiej. Powierzone jej obowiązki wykonywała wzorowo wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przełożonych i współpracowników. Na moje ręce wpłynęły ponadto liczne podziękowania od władz poszczególnych jednostek UW za jej wsparcie merytoryczne oraz prowadzone przez nią warsztaty i szkolenia.”

Dr Robert Dwiliński, Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii

“W wyniku przeprowadzonych z nią rozmów udało się wiele z planowanych rozwiązań lepiej opracować, a zorganizowanie samej ścieżki dydaktycznej Start-upy bez jej wsparcia organizacyjnego w zakresie niektórych działań (wsparcie przy organizacji hackathonu, przedmiotu Przedsiębiorczość w małej firmie, przedmiotu Idee i informatyka) byłoby w istocie niemożliwe. […] Dr Małgorzata Roge-Wiśniewska przeprowadziła także dla pracowników Instytutu Informatyki warsztaty pomagające pracownikom w uzyskiwaniu prac dyplomowych (licencjackich i magisterskich) w powiązaniu z zewnętrznymi podmiotami gospodarczymi. Wiedza zdobyta na tych warsztatach jest to tyle cenna dla mnie samego, iż pozwoli mi na lepsze zorganizowanie pracy kadry naukowo-dydaktycznej i dydaktycznej mojego instytutu, tak aby wdrożenia przemysłowe były tutaj częstszą praktyką.

W podsumowaniu mogę stwierdzić, że dr Małgorzata Roge-Wiśniewska wykazywała sumienność, zaangażowanie i kreatywność w kontaktach, jakie z nią miałem, i dzięki jej pomocy udało mi się zorganizować wiele cennych inicjatyw w naszym instytucie.”

Dr hab. Aleksy Schubert, Zastępca Dyrektora Instytutu Informatyki UW

“Pani dr Małgorzata Roge-Wiśniewska dała się poznać z jak najlepszej strony, wspierając wysiłki Wydziału, związane z procesem parametryzacji, tj. przygotowania wniosku o przyznanie kategorii naukowej (szczególnie w zakresie aplikacji i wdrożeń), ale także na innych polach. Mając w pamięci wspomniane doświadczenia pragnę zarekomendować Panią dr jako osobę rzetelną i wysoce kompetentną, obdarzoną umiejętnością argumentowania i przekonywania. Na wszystkich polach współpraca przebiegała sprawnie, terminowo i zgodnie z wszelkimi zasadami sztuki.”

Dr hab. Bartosz Kontny, Prodziekan Wydziału Historycznego UW

“Składam serdeczne podziękowania Pani dr Małgorzacie Roge-Wiśniewskiej za pomoc merytoryczną oraz udzielone wsparcie przy projekcie związanym z transferem wiedzy. Okazana pomoc przyczyniła się do rozwiązania problemów realizacyjnych projektu.”

Dr hab. Maciej Ząbek, prof. UW, Dyrektor Instytutu Etnologii i Antropologii Kulturowej UW

“Dr Małgorzata Roge-Wiśniewska wzięła udział w licznych kursach i warsztatach, dziesiątkach konferencji i seminariów, dzięki którym stale rozszerza swoją wiedzę. Wachlarz jej zainteresowań jest szeroki i zgodny z interdyscyplinarnym, przyrodniczo-społecznym charakterem podstawowego wykształcenia. […] Dr M. Roge-Wiśniewska zaangażowana była w organizację konferencji, seminariów i debat. Jest autorką kilkudziesięciu publikacji, w tym czterech książek, redaktorką kilku książek i tomów Prac i Studiów Geograficznych. Zrecenzowała wiele projektów badawczych […] Prowadzi liczne wykłady i ćwiczenia, z których niemal 90% to programy autorskie z zakresu m.in. ocen oddziaływania na środowisko, zarządzania środowiskiem, komunikacji społecznej. […] Zaangażowana była także w liczne prace organizacyjne, w tym m.in. tworzenie polskiej części studiów magisterskich Erasmus Mundus Geo-information Science and Earth Observation for Environmental Modelling and Management realizowanych przez konsorcjum pięciu uczelni europejskich. Od 2008 r. jest kierownikiem polskiej części tych studiów, co wiąże się z wykonywaniem licznych prac merytorycznych, organizacyjnych i administracyjnych. […]

Gorąco rekomenduję dr Małgorzatę Roge-Wiśniewską jako pracownika o wysokim potencjale intelektualnym, specjalistkę w dziedzinie nauk o środowisku i zrównoważonym rozwoju, dobrze przygotowaną do rozwiązywania pojawiających się problemów. Jej lojalność, rzetelność i wysokie standardy etyczne są też dobrą predyspozycją do organizowania i kierowania pracą zespołową.”

Prof dr hab. Ewelina Kantowicz, Kierownik Międzywydziałowych Studiów Ochrony Środowiska

„Oceniam bardzo wysoko udział Pani Małgorzaty Roge-Wiśniewskiej w procesie przygotowywania danych na potrzeby opracowywania przez Wydział Fizyki UW ankiety jednostki za lata 2013-2016. Jej pomoc w zakresie rozwikłania problemów wynikających z nieścisłości prawnych oraz w przygotowaniu wspólnego stanowiska w kwestiach kart wdrożeń i kart aplikacyjnych łącznie dla kilku jednostek naszej uczelni pozwoliła nam zaprezentować we właściwy sposób osiągnięcia Wydziału Fizyki. […]”

Prof. dr hab. Zygmunt Lalak, Prodziekan ds. naukowych Wydziału Fizyki UW

„[…]  Pani Małgorzata Roge-Wiśniewska udzielała nam podpowiedzi w kwestiach związanych ze spin-offami oraz w zakresie promocji nauki. […]. Panią Małgorzatę w trakcie współpracy z Wydziałem cechowało znaczne zaangażowanie i życzliwość. Liczymy, że zdobyte przez Wydział doświadczenie dotyczące komercjalizacji badań przyczyni się do zwiększenia aplikacji badań prowadzonych przez pracowników Wydziału. […]”

Dr Łukasz Zamęcki, Prodziekan Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW ds. naukowych i współpracy z zagranicą

  • biuro@katalizator-zmian.pl
  • +48 609 571 933
  • © Copyright 2018 - Katalizator Zmian