Inspiracje

Seminarium online: Refleksje na temat strategicznych procesów ocen oddziaływania na środowisko energetyki jądrowej w kontekście bezpieczeństwa energetycznego kraju – wyzwania na przyszłość

Seminarium online z cyklu „Aktualne problemy ocen środowiskowych”

Kiedy:
10. stycznia 2024 r. w godz. 13:00–15:00

Miejsce:
online w Google Meet

Wykład:
„Refleksje na temat strategicznych procesów ocen oddziaływania na środowisko energetyki jądrowej w kontekście bezpieczeństwa energetycznego kraju – wyzwania na przyszłość”
dr Andrzej Tyszecki,
Eko-Konsult Sp. z o.o., SKOŚ

Powitanie i prowadzenie dyskusji:
dr Małgorzata Roge-Wiśniewska,
Uniwersytet Warszawski, SKOŚ, International Coaching Federation (ICF)

dr Andrzej Tyszecki – założyciel Biura Projektowo-Doradczego Eko-Konsult w Gdańsku oraz prowadzący działalność tej firmy przez 27 lat. Obecnie konsultant współpracujący z Eko-Konsult Sp. z o.o.

dr Małgorzata Roge-Wiśniewska – trener i wykładowca UW z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w zakresie komunikacji, zarządzania, innowacji, zrównoważonego rozwoju oraz coach z międzynarodową akredytacją na poziomie profesjonalnym PCC ICF pracujący z zespołami, managerami i liderami firm.

Organizatorzy:
Stowarzyszenie Konsultantów Ocen Środowiskowych, Uniwersyteckie Centrum Badań nad Środowiskiem Przyrodniczym i Zrównoważonym Rozwojem na Uniwersytecie Warszawskim

Seminarium jest bezpłatne przy otwartej dostępności ogólnokrajowej, instytucjonalnej i indywidualnej.

Rejestracja:
https://bit.ly/SKOS_2024-01-10

Komentarze (0)

  • biuro@katalizator-zmian.pl
  • +48 609 571 933
  • © Copyright 2018 - Katalizator Zmian