Inspiracje

Seminarium online: Brak zwolnienia z procedur OOŚ przedsięwzięć z zakresu obronności państwa na przykładzie Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu

Seminarium online Stowarzyszenia Konsultantów Ocen Środowiskowych (SKOŚ) z cyklu „Aktualne problemy ocen środowiskowych”
pt. „Brak zwolnienia z procedur OOŚ przedsięwzięć z zakresu obronności państwa na przykładzie Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu”

Kiedy:
21. lutego 2024 r. w godz. 13:00–15:00

Miejsce:
online w Google Meet

Wykład:
Anna Ronikier-Dolańska
Biuro Analiz Środowiskowych i Lokalizacyjnych Podprogramu Lotniskowego, Centralny Port Komunikacyjny Sp. z o.o.

Powitanie i prowadzenie dyskusji:
dr Małgorzata Roge-Wiśniewska,
Uniwersytet Warszawski, SKOŚ, International Coaching Federation (ICF)

Anna Ronikier-Dolańska posiada bogate, ponad 30-letnie doświadczenie w zarządzaniu ochroną przyrody i środowiskiem. Była dyrektorem m.in. Zespołu Mazowieckich Parków Krajobrazowych, dwóch Departamentów GDOŚ, w PKP PLK oraz głównym specjalistą i kierownikiem Zespołu OOŚ i Lead Verifier w AECOM Polska Sp. z o.o., a najdłużej pełniła rolę Wojewódzkiego / Regionalnego Konserwatora Przyrody. Współuczestniczyła w przygotowaniu do realizacji wielomilionowych inwestycji oraz licznych dokumentów środowiskowych. Odznaczona dwoma złotymi odznakami Ministra Środowiska oraz Mazowiecką Niezapominajką.

dr Małgorzata Roge-Wiśniewska – trener i wykładowca UW z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w zakresie komunikacji, zarządzania, innowacji, zrównoważonego rozwoju oraz coach z międzynarodową akredytacją na poziomie profesjonalnym PCC ICF pracujący z zespołami, managerami i liderami firm.

Organizatorzy:
Stowarzyszenie Konsultantów Ocen Środowiskowych, Uniwersyteckie Centrum Badań nad Środowiskiem Przyrodniczym i Zrównoważonym Rozwojem na Uniwersytecie Warszawskim

Seminarium jest bezpłatne przy otwartej dostępności ogólnokrajowej, instytucjonalnej i indywidualnej.

Rejestracja:
https://bit.ly/SKOS_2024-02

Komentarze (0)

  • biuro@katalizator-zmian.pl
  • +48 609 571 933
  • © Copyright 2018 - Katalizator Zmian